Відновлення залізничного сполучення: які області готові до запуску потягів

У компанії повідомили, що з моменту поновлення продажів проїзних документів вже реалізовано понад 20 000 квитків.

Відновлення залізничного сполучення: які області готові до запуску потягів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В «Укрзалізниці», яка раніше почала продаж квитків, обіцяють з 1 червня 2020 року запустити 42 поїзди.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Факти.

Мова йде про 10 поїздів Інтерсіті та 32-х — далекого прямування. В першу чергу, в компанії готують рухомий склад Інтерсіті, СВ і купе. У компанії уточнюють, що з моменту старту продажів вже куплено більше 20 тисяч квитків.

«Це приблизно третина нашого повного обсягу перевезень у дальньому сполученні. В першу чергу, ми зараз готуємо рухомий склад Інтерсіті, СВ і купе. Будемо моніторити ситуацію щодо розповсюдження вірусу і дамо додаткову інструкцію по роботі плацкартних вагонів», – зазначив в. о. голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, на сьогоднішній день є рішення обласних комісій по відновленню руху у Харківської, Донецької, Луганської, Одеської, Полтавської та Черкаської областях.

Обласні комісії Тернопільської та Хмельницької областей дозволили запустити тільки приміське сполучення. Інші регіони приймуть рішення додатково протягом 28-30 травня.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що залізничний карантин поки пом’якшили для східних і південних напрямків.

Також, напередодні головний санітарний лікар Віктор Ляшко попередив про те, що карантин в Україні продовжать до 22 червня. Однак обмеження будуть пом’якшуватися.

Джерело: Народна Правда