Вознесіння Господнє 2020: гарні привітання у смс для друзів та родичів

Назва свята відображає суть події - це Піднесення на Небо Господа Ісуса Христа, завершення Його земного служіння

Вознесіння Господнє 2020: гарні привітання у смс для друзів та родичів
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Вознесіння Господнє православні християни відзначають 28 травня. Вознесіння є перехідним святом, його дата залежить від дати святкування Великодня (випадає на 40-й день після нього).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, назва свята відображає суть події — це Піднесення на Небо Господа Ісуса Христа, завершення Його земного служіння. Число 40 — не випадкове, а несе сенс. У всій Священній історії це був час закінчення великих подвигів. За законом Мойсея в 40-й день діти повинні були принесені батьками в храм, до Господа. І тепер у сороковий день після Воскресіння, наче  після нового народження, Ісус Христос повинен був увійти до небесного храму Свого Батька як Спаситель людства.

Loading...

Кращі короткі привітання з Вознесінням Господнім

В цей сонячний день ми вітаємо вас з Вознесінням Господнім. Нехай ваша душа буде чистою, а серце – люблячим. Бажаємо вам отримувати задоволення від кожного дня і не забувати дякувати Богові за кожну прожиту хвилину.

***

Нехай Вознесіння Господнє подарує твоєму серцю віру, твоєму розуму – надію, а твоєму здоров’ю – силу! Нехай люди, яких ти зустрінеш, будуть праведними, а дороги, по яким ти підеш, ведуть тебе до справжнього щастя! Божого тобі благословіння.

***

У велике свято Вознесіння Господнього бажаю вам непорушної надії на краще і чистої духовності. Нехай приклад Ісуса висвітлює ваш шлях, робить його істинно праведним і нагороджує любов’ю.

***

Вітаємо вас зі світлим святом і бажаємо вам праведних справ, милосердя Господнього і покаяння. Нехай у вашому домі буде світло, а діти будуть здоровими і щасливими!

***

У цей святковий день, коли Христос вознісся на Небеса, бажаємо і всім нам піднестися в своїй вірі. Нехай тепер, у важкий момент нашої історії, надія на відродження рідної держави, на безмежну силу любові стануть для нас сходами до щасливого життя!

***

Вітаємо вас зі світлим святом! Бажаємо миру і гармонії в душі, здоров’я вам і вашим рідним, сили духу і Божого благословення на всі добрі справи.

***

Вітаю з Вознесінням! Нехай Господь охороняє вашу родину від зла і негоди і дарує вам добробут, любов і благодать. Нехай на серце буде світло і спокійно, кожен день приносить радість і позитив.

***

Вітаю з Вознесінням Господнім і бажаю всього самого доброго і світлого в це чудове свято! Нехай душа буде сповнена щастя, радісних емоцій і любові! Нехай Господь пошле своє благословення і допомагає у всіх благих справах і починаннях!

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...