Зґвалтування у Кагарлику: з’явилася важлива інформація про репутацію підозрюваних

Одного з копів збиралися звільнити

Зґвалтування у Кагарлику: з’явилася важлива інформація про репутацію підозрюваних
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Зґвалтування поліцейськими 26-річної жінки, яке сталося 21 травня в Кагарлику, відкрило чимало кричущих фактів в роботі правоохоронної системи і зокрема, Нацполіції.  Так, з’ясувалося, що одного з колишніх поліцейських, яких підозрюють у цих страшних злочинах,  збиралися звільнити.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, слова якого цитує “Сегодня“.

Loading...

“Одного з двох. Його дійсно збиралися звільняти”, = розповів Геращенко.

При цьому Геращенко зазначив, що нічого не знає про інформацію, нібито на одного з екс-копів було подано близько 50 скарг. Заступник міністра лише сказав, що раніше підозрювані пройшли переатестацію в поліції.

“Ці поліцейські проходили переатестацію. Я скептично ставився і ставлюся до масових переатестацій. Я вважаю, що необхідно робити те, що ми робимо – це негайно реагувати на скарги громадян, якщо є інформація, що якісь поліцейські перевищують службові повноваження”, – додав він.

Як відомо, Голосіївський районний суд столиці напередодні обрав запобіжний захід для підозрюваних у зґвалтуванні – Сергія Суліми і Миколи Кузіва. Сулима та Кузів відправлені під арешт на два місяці без права внесення застави.

Також повідомлялося про те, що дівчина, яка стала жертвою насильства і тортур у відділенні поліції Кагарлика знаходиться в шоковому стані і потребує лікування, проте лікарі її не приймають. Її адвокат каже, що медики займаються коронавірусом, а постраждалу госпіталізували б у разі критичного стану.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...