Кличко закликав “розібратися” із забудовником “Аркада”

До міської влади надходили скарги людей, які вкладали гроші в будівництво житла і не могли його отримати

Кличко закликав “розібратися” із забудовником “Аркада”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У Києві інвестори банку «Аркада» вийшли на акцію протесту через недобудовані житлові комплекси «Еврика», «Патриотика» і «Патриотика на озерах». Ситуацію вже прокоментували мер Києва Віталій Кличко і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Кличко звернувся до правоохоронних органів з вимогою втрутитися в ситуацію щодо невиконання забудовником “Аркада” своїх зобов’язань.

Loading...

“Зазначу, що в останні роки в столиці чимало скандалів навколо об’єктів незавершеного житлового будівництва. Тих, що забудовники зводили із залученням коштів фізичних і юридичних осіб і виявилися не в змозі виконати свої зобов’язання перед інвесторами”, – підкреслив Кличко під час брифінгу.

Він також додав, що до міської влади останнім часом надходили численні скарги людей, які вкладали гроші в будівництво житла і не могли його отримати через невиконання “Аркадою” зобов’язань за укладеними договорами.

“Зазначу, що забудовник не виконав взятих зобов’язань перед громадськістю, не скоригував проект забудови житлового комплексу “Патриотика на озерах”, не представив його на обговорення Містобудівної ради. А це було основною умовою для продовження будівництва… Також підкреслю, що йому для виконання зобов’язань перед іншими інвесторами – житлових комплексів “Еврика” на проспекті Глушкова і “Патриотика” – нічого не заважає!” – додав він.

Цікаво, до учасників акції протесту вийшов Арсен Аваков. Він заявив, що не допустить “чергової будівельної афери”.


Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував перестрілку в Броварах. Зазначимо, там стався збройний конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, і нелегальними перевізниками.

Як відомо, під час ранкової перестрілки в Броварах постраждали люди. Двох чоловіків з вогнепальними пораненнями доставили в лікарню. Поліція затримала 11 учасників інциденту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...