Коли в Києві відкриють кінотеатри: озвучено головну проблему

Рішення про відкриття кінотеатрів залежатиме від рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України. За попередніми прогнозами, їх можуть відкрити 16 липня.

Коли в Києві відкриють кінотеатри: озвучено головну проблему
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Після ослаблення карантинних заходів, у Києві почали відкриватися Торгово-розважальні центри, але вони будуть працювати без розважальних зон і кінотеатрів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на “Сьогодні“, кінотеатри відкриються тільки на останньому етапі зняття карантинних обмежень. Це пов’язано з тим, що вони є потенційно небезпечним місцем, де може поширюватися вірус.

Loading...

За словами глави Держпродспоживслужби Олега Рубана, перед відкриттям потрібно проаналізувати епідеміологічну ситуацію в місті, а власникам кінотеатрів необхідно провести дезінфекцію.

Рішення про відкриття кінотеатрів залежатиме від рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. За попередніми прогнозами, їх можуть відкрити 16 липня.

Що стосується власників кінотеатрів, їх думки розділилися. Одні стверджують, що кінотеатри варто відкривати в кінці вересня, інші припускають, що це можливо зробити вже в липні.

Нагадуємо, карантинні обмеження дозволили послабити на території Луганської, Волинської та Закарпатської областей.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що метро в Києві відновило роботу в понеділок, 25 травня. Однак 1 червня деякі станції Київського метрополітену будуть закривати на вхід, щоб дотримуватися соціального дистанціювання.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...