Лідер гурту “Чай вдвоем” розповів, як пережив згвалтування у 8 років

На його думку, історію треба було оприлюднити, щоб уберегти від подібного своїх дітей.

Лідер гурту “Чай вдвоем” розповів, як пережив згвалтування у 8 років
Автор Желізняк Олександр в Шоу-бізнес

Російський співак, колишній учасник групи «Чай вдвоем» Стас Костюшкін розповів, що у віці восьми років став жертвою сексуального насильства.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів під час онлайн-шоу “Альона, блін!”, оприлюднено відео в YouTube.

48-річний співак розповів, що в дитинстві, коли йому було 8 років, він пережив насильство. На його думку, історію потрібно було оприлюднити, щоб уберегти від подібного своїх дітей.

Костюшкін розповів, що все сталося, коли він вчився у другому класі. Вони з друзями гуляли на полі поруч із заводом. Одного разу до них підійшов чоловік і хлопчик втік в палісадник. Невідомий запитав, чи він повернеться.

“Ти тоді батькам цих чотирьох передай, де я їх закопав”. Я зрозумів, що моїх друзів вб’ють. Треба було повертатися”, – повідомив Костюшкін.

Після того як хлопчик приєднався до своїх друзів, чоловік наказав їм лягти на землю і відкрити рот.

“Він дістав член і засунув кожному в рот. Я тоді ще говорив, навіщо ви це робите. Я намагався дізнатися, що йому треба. Я взагалі не розумів що це, навіщо це відбувається”, – розповів співак.

Після цього всіх відпустили, але діти домовилися нікому про те, що трапилося не розповідати. За словами Костюшкін, всі вони тоді не зрозуміли, що сталося, але розуміли, що це щось дуже недобре. Після визнання музиканта про пережите насильство його засудили родичі.

“Дзвонили всі родичі. Запитували: “Навіщо ти це розповів?”. Я тоді відповів, що озвучив це через страх. Страх за своїх синів”, – заявив Костюшкін.

Костюшкін народився в Одесі в 1971 році. Через рік сім’я переїхала в Ленінград, де й минуло дитинство виконавця. У Костюшкін троє синів – 17-річний Мартін, 14-річний Богдан і п’ятирічний Мирон. Зараз він одружений втретє – на спортсменці Юлії Костюшкіной.

Раніше, українська співачка Тоня Матвієнко розповіла про те, що її намагався зґвалтувати лікар, до якого вона прийшла на прийом з маленькою дитиною. Інцидент стався 21 рік тому в одному з київських медичних установ.

Також повідомлялося, в Києві відбулася спроба зґвалтування неповнолітньої — на крики дівчинки прибіг водій таксі, який і врятував її.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...