“Північний потік-2” може призвести до екологічної катастрофи: у США забили тривогу

РФ намагається ухилитися від зауважень Данії про те, що Росія не може використовувати якірні судна для прокладки трубопроводів, бо це зруйнує навколишнє середовище і може викликати детонацію вибухових пристроїв часів Другої світової війни, які були скинуті в Балтійському морі

”Північний потік-2″ може призвести до екологічної катастрофи: у США забили тривогу
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Закордонна правда/Новини

Російська Федерація приймає заходи, щоб обійти санкції Америки, вимоги Європейського союзу і обмеження Данії, і швидко добудувати “Північний потік 2“. Але це може призвести до екологічної катастрофи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на “Голос Америки“, про це заявила колишня заступник помічника міністра оборони США Дебра Каган.

Loading...

Вона запевнила, що Росія відчайдушно намагається завершити цей трубопровід – залишилося ще близько 100 миль (160 км). РФ намагається ухилитися від зауважень Данії про те, що Росія не може використовувати якірні судна для прокладки трубопроводів, тому що це зруйнує навколишнє середовище і може викликати детонацію вибухових пристроїв часів Другої світової війни, які були скинуті в Балтійському морі”.

Каган стверджує, що Росія обладнала свій корабель “Академік Черський” інструментами, так званого динамічного позиціонування.

При цьому зараз будівництво “Північного потоку-2” стає зовсім невигідним.

“Росіяни припинили постачання газу в Європу минулого тижня з більшості своїх трубопроводів, бо вони втрачають гроші. Вартість транзиту з Росії вища, ніж ціна, за якою газ продається в Європі”, – підсумувала Дебра Каган.

Нагадуємо, Федеральне  агентство Німеччини (BNA) змінило своє рішення на користь Росії і вивело її газопровід «Північний потік-2» з-під дії норм газової директиви Євросоюзу на території країни строком на 20 років.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Данія дозволила будівництво російського газопроводу Північний потік-2, який йде в обхід України, у своїх водах. Компанія Nord Stream 2 може продовжити роботи на південний схід від острова Борнхольм.

Джерело: Народна Правда
загрузка...