Трамп розриває відносини з ВООЗ: перші подробиці

США розриває відносини із Всесвітньої організацією охорони здоров'я

Трамп розриває відносини з ВООЗ: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини

У п’ятницю, 29 травня президент США Дональд Трамп оголосив, що країна розриває відносини із Всесвітньої організацією охорони здоров’я. Кошти, які Штати витрачали на ВООЗ, підуть на фінансування інших міжнародних організацій.

Loading...

Про це сьогодні президент США заявив на прес-конференції в Білому домі, передає НАРОДНА ПРАВДА.

«Оскільки вони не змогли провести реформи, про які їх просили і в яких була величезна потреба, ми сьогодні розриваємо наші відносини із Всесвітньою організацією охорони здоров’я і переправляємо її фінансування на інші міжнародні й варті того потреби у сфері глобальної охорони громадського здоров’я», — сказав американський президент.

Трамп також заявив, що «Китай має повний контроль над ВООЗ, хоча вона платить лише 40 мільйонів доларів на рік — тоді як США платять на рік приблизно 440 мільйонів доларів».

Як відомо, Трамп і раніше заявляв, що позбавить ВООЗ американського фінансування — зокрема, через недієве реагування на пандемію коронавірусу й китаєцентричність.

Так, 19 травня він надіслав Всесвітній організації охорони здоров’я лист-ультиматум і пригрозив повністю припинити її фінансування через погану роботу в умовах пандемії.

У листі Трамп дав ВООЗ 30-денний термін, аби та «суттєво покращила ситуацію». В іншому випадку, за його словами, ВООЗ ризикувала втратити мільйони доларів фінансування та членство США загалом.

Також нагадаємо, що Дональд Трамп пригрозив закрити або обмежити роботу соціальних мереж після кого, як Twitter позначив його пости як фейкові.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...