Вчені дали розклад магнітних бур на травень

Уникайте стресових ситуацій та надмірних навантажень

Вчені дали розклад магнітних бур на травень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Серйозних магнітних бур у травні поки не прогнозується, але деякі дні будуть важкими для метеозалежних людей.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, попереднім прогнозом магнітних бур поділилися фахівці Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Магнітні бурі у травні 2020

В кінці квітня, 27-30, магнітосфера буде спокійною.

Однак відповідно до прогнозу на найближчі 27 днів, на нас чекає як мінімум один день, коли магнітосфера буде збудженою: 5 травня.

Відзначимо, щоб залишатися в тонусі і мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять в цей період дотримуватись простих порад: уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень — як фізичних, так і емоційних.

Стежити за оновленням прогнозу можна тут

Вчені дали розклад магнітних бур на травень

Вчені дали розклад магнітних бур на травень

Цікаво, що в 2020 році очікується 2 затемнення Сонця, перше з яких відбудеться 21 червня 2020 року і буде кільцеподібним, а друге — 14 грудня 2020 року. Це затемнення має бути повним.

Смуга кільцеподібного затемнення 2020 року пройде над Китаєм і Монголією. Смуга повного затемнення 2020 року пройде поблизу  крайньої нижньої точки Південної Америки.

Нагадаємо, останнє затемнення Сонця сталося 26 грудня 2019 року. Сонячна тінь пройшла над численними архіпелагами Індонезії майже вздовж екватора Землі, в тому числі над найбільшими островами архіпелагу — Суматра і Калимантаном.  Напівтінь затемнення (набагато більш широка область, у якій Сонце виглядає закритим не повністю, а частково), своєю нижньою частиною пройшла над Австралією, а верхньою частиною на південь Євро-азіатського континенту. У мережі показали вражаючі фото цього затемнення.

Джерело: Народна Правда