NASA оголосило час запуску корабля SpaceX

Запуск назначено на 22:22 за київським часом

NASA оголосило час запуску корабля SpaceX
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини

Запуск корабля компанії SpaceX на Міжнародну космічну станцію (МКС) запланований на 22:22 за київським часом. При цьому шанси, що старт відбудеться сьогодні, – 50 на 50.

Loading...

Про це йдеться в офіційному Twitter комерційної програми NASA, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Повідомляється, що пряма трансляція почнеться в 11:00 за Північноамериканському східним часом (18:00 за Києвом), а старт буде в 15:22 (відповідно, у 22:22 за Києвом). Корабель повинен доставити американських астронавтів Боба Бенкена і Дугласа Херлі на МКС.

У той же час директор NASA Джим Брайденстайн підтверджує, що підготовка до запуску йде повним ходом, проте ймовірність зриву із-за несприятливих погодних умов все ще становить 50%. Тим часом офіційний акаунт SpaceX публікує передпольотні кадри.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що запуск Crew Dragon знову можуть відкласти, оскільки прогноз військової бази ВПС США на мисі Канаверал дає 50% ймовірності ускладнення погодних умов під час старту.

До речі, попередній запуск першого в світі приватного космічного корабля з астронавтами на борту був скасований з цієї причини 27 травня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...