Нерухомість за кордоном і мільйонні доходи: Зеленський показав декларацію

Зеленський подав першу щорічну декларацію на посаді президента

Нерухомість за кордоном і мільйонні доходи: Зеленський показав декларацію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив декларацію за 2019 рік. В ній український лідер зазначив численні об’єкти нерухомості, мільйонні доходи і колекцію дорогих годин.

Loading...

Відповідна декларація опублікована у електронному реєстрі НАПК, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Доходи президента

Згідно з поданою декларацією, доходи Зеленського та його сім’ї в минулому році склали 26,6 млн гривень, при цьому з травня 2019 він відійшов від бізнесу, а його зарплата на посаді президента склала 208 тисяч гривень.

Уточнюється, що його родина отримала доходи в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики на 5,1 млн гривень і придбала ОВДП на 5,2 млн гривень.

Президент задекларував майже 4,5 млн гривень від продажу нерухомості в Києві, зареєстровану на Олену Зеленську. Крім того, дохід від продажу корпоративних прав 12 компаній сім’ї помічника президента Сергія Шефіра склав 246 тисяч гривень.

Навесні 2019 він продав акції компанії Green Family LTD, торгові марки, зареєстровані у Росії, корпоративні права в зарубіжних компаніях Vilhar Holdings Limited і Aldorante Limited.

При цьому Зеленський залишається власником кількох торгових марок, в тому числі “Слуга народу”. Вартість найбільших його торгових марок “Вечірній квартал” і “Розсміши коміка” досягає 60 млн гривень, він отримав загальне роялті від їх використання в сумі 548 тисяч гривень.

Зеленський отримав 3,2 млн гривень за надання в оренду квартири на території Великобританії.

У 2019 році на президентську кампанію витрачено 11,5 млн гривень в якості внеску до виборчого фонду, ще 567 тисяч гривень заплатив за консультації від компанії PricewaterhouseCoopers. Поїздка в Султанат Оман оплачувалася за рахунок дружини Олени Зеленської. Відповідно до законодавства, витрати і угоди членів сім’ї не декларуються.

Нерухомість

В цьому розділі президент вказав куплений у 2008 будинок і земельну ділянку в Іванковичах під Києвом загальною вартістю понад 1,5 млн гривень, а також шість квартир (куплені в різні періоди часу), віллу в Італії вартістю 88 млн гривень (зареєстрована на компанію San Tommaso S. R. L.), квартиру в Британії вартістю 21 млн гривень.

Також Зеленський інвестував у п’ять готельних номерів у Грузії, їх будівництво ще не завершено.

Транспорт

У декларації президента вказані два автомобілі – Range Rover 2016 року вартістю 4,7 млн гривень і Mercedes-Benz S 500 2014 року вартістю 1,8 млн гривень.

Інше майно

Володимир і Олена Зеленские мають у власності колекцію елітних годинників таких марок як Tag Heuer, Roleх, Graff, Piaget і Breguet, вартість яких не зазначена.

Цінні папери та корпоративні права

Подружжя володіють державними облігаціями на понад 5 млн гривень, а у Олени Зеленської є акції та корпоративні права кіпрської компанії Aldorante Limited, а також є бенефіціаром Film Heritage inc (Беліз) і San Tommaso S. R. L. (Італія).

Грошові активи

Готівкою сім’я президента зберігає 150 тисяч гривень, 112 тисяч доларів і понад 6 тисяч євро. На банківських рахунках зберігаються близько півмільйона доларів і до 6 млн гривень.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський визнав, що Росія стріляє і вбиває українців на Донбасі.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...