Уряд домовився про кредитні канікули для українців з 9 банками – Шмигаль

Пільгові умови будуть діяти до кінця року

Уряд домовився про кредитні канікули для українців з 9 банками – Шмигаль
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Кабінет міністрів України підписав меморандум з дев’ятьма банками про кредитні канікули для підприємців. Вони будуть діяти впродовж року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”.

Loading...

“На сьогодні дев’ять банків підписали угоду, що не нараховуватимуть відсотки за реструктуризацію кредиту. Тобто, це – кредитні канікули”, – повідомив прем’єр.

Шмигаль розповів, що уряд хоче ввести і інші кредитні програми для підприємців. Вони дозволять відновити ділову активність.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет Міністрів України анонсував кредитні канікули для малого та мікробізнесу, які передбачають надання кредитів під 0%, зі строком погашення тіла кредиту через рік, основна умова для підприємців — збереження не менше 80% робочих місць.

Додамо, що раніше ПриватБанк запровадив “кредитні канікули” на іпотеку.  Спеціальні умови діятимуть для позичальників програм кредитування “Авто в розстрочку”, “Житло в кредит” та “Кредит під заставу нерухомості” на час карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...