Зґвалтування в Кагарлику: у відділі поліції масові звільнення

Поліцейських звільнили за результатами першого етапу службового розслідування

Зґвалтування в Кагарлику:  у відділі поліції  масові звільнення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

10 працівників Кагарлицького відділення поліції, де сталося жорстоке зґвалтування та побиття жінки, звільнено з посад за результатами першого етапу службового розслідування.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби поліції Київської області.

Loading...

 У Кагарлицькому відділенні поліції було звільнено 10 співробітників після проведеного першого етапу службового розслідування, яке проводилося  щодо 19 поліцейських. Співробітників поліції звільнили з посад, а також з лав Національної поліції України.

“Мета службового розслідування – встановити причини та умови, які сприяли вчиненню цього злочину. А головне – не допустити, щоби таке повторилося. Поліцейські, причетні до вчинення злочину, нестимуть покарання”, – запевнив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Нагадаємо, одного з колишніх поліцейських, яких підозрюють у згвалтуванні і побитті жінки в Кагарлицькому відділенні поліції, раніше  збиралися звільнити.

Як відомо, Голосіївський районний суд столиці напередодні обрав запобіжний захід для підозрюваних у зґвалтуванні – Сергія Суліми і Миколи Кузіва. Сулима та Кузів відправлені під арешт на два місяці без права внесення застави.

Джерело: Народна Правда
загрузка...