Гірники збільшили відрив від Динамо до 16 очок

Матч проходив на НСК "Олімпійський"

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Донецький “Шахтар” і київське “Динамо” зустрілися в рамках 24-го туру Української Прем’єр-ліги. Матч проходив на НСК “Олімпійський”, а перемогу святкувала команда Луїша Каштру з рахунком 3:1.

“Динамо” вдалося відкрити рахунок  на 38-й хвилині: Цітаішвілі зробив ідеальний навіс в штрафну, де Буяльський опинився без опіки і розстріляв ворота Пятова головою. Кияни не встигли порадіти взяттю воріт, як “Шахтар” зрівняв рахунок. Марлос зіграв у стінку з Мораєсом і завдав обвідного удару в нижній кут, а Бущан не дотягнувся до м’яча – 1:1. Після перерви на 67-й хвилині Марлос забив гол. На 74-й хвилині Ісмаїлі розправився з двома опонентами на фланзі та втік у контратаку, після чого розіграв стінку з Маркосом Антоніо – останній добив м’яч у сітку воріт киян.