Коронавірус можна вбити за 15 хвилин: вчені зробили важливе відкриття

Це перше дослідження, яке доводить, що сонячне світло допомагає швидше дезактивувати вірус на різних поверхнях

Коронавірус можна вбити за 15 хвилин: вчені зробили важливе відкриття
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Сонячне світло, навіть штучно імітоване за допомогою ксенонової лампи і набору фільтрів, здатне за 15 хвилин дезактивувавати коронавірус  на різних поверхнях.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє журнал The Journal of infectious diseases, дослідження провели вчені з Національного центру біозахисний аналізу і контрзаходів в Меріленді (США).

Loading...

Дослідники вивчали вплив сонячного світла на коронавірус на сталевій поверхні. Зімітоване за допомогою ксенонової лампи світло вбило 90% вірусів за 6,8 хвилини в частинках слини, які осіли на сталь, і за 14,3 хвилини – в живильному розчині, нанесеному на металеву поверхню.

Для такої швидкості впливу потрібне світло, подібне до того, що виходить від Сонця в ясну погоду на 40-му градусі північної широти (місто Салерно в Італії). Якщо інтенсивність світла виявиться нижчою, то віруси будуть гинути повільніше.

Це перше дослідження, яке доводить, що сонячне світло допомагає швидше дезактивувати вірус на різних поверхнях.

Нагадаємо, 31 травня коронавірус (COVID-19) знову завдав потужного удару – за минулу добу встановлений новий антирейтинг кількості заражень з моменту початку пандемії – майже 125 тисяч. Лідерами антирейтингу є США, Бразилія і Росія.

Додамо, що станом на 9:00 неділі, 31 травня, в Україні зафіксовано 23 672 випадки зараження коронавірусом (COVID-19). З них за останню добу коронавірус виявили у 468 осіб. Раніше за добу було зареєстровано 393 нових хворих.

Нагадаємо також, станом на ранок 31 травня у Києві виявили 81 новий випадок зараження COVID-19. Всього у столиці вже 2985 підтверджених випадків коронавірусної хвороби. За останню добу коронавірус виявили у 81 людини, 11 з них – медики.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...