Платні камери в СІЗО з’явилися в Дніпрі та Запоріжжі

"Як правило, люди, які вчинили тяжкі злочини не можуть і не платять за платні камери. Камери розраховані на білокомірцеву злочинність, шахрайство з фінансовими ресурсами, або ті, хто не може заплатити заставу чи чекають поки застава буде зарахована", - пояснив Малюська.

Платні камери в СІЗО з’явилися в Дніпрі та Запоріжжі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Запоріжжі, в Вільнянському районі Запорізької області та місті Дніпро відкрили платні камери в СІЗО.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

Loading...

відрядження вихідного дня продовжується.відкрили платні камери у СІЗО Запоріжжя, Вільнянському районі Запорізької…

Gepostet von Denis Malyuska am Sonntag, 31. Mai 2020

Вартість залежить від терміну перебування. У Запоріжжі доба в такій камері обійдеться в 570 гривень, тиждень – 1990 гривень, місяць – 3410 гривень. У Вільнянську: доба – 540 гривень, тиждень – 1900, місяць – 3260. У Дніпрі: 880, 2200 та 3060 гривень відповідно.

“Як правило, люди, які вчинили тяжкі злочини не можуть і не платять за платні камери. Камери розраховані на білокомірцеву злочинність, шахрайство з фінансовими ресурсами, або ті, хто не може заплатити заставу чи чекають поки застава буде зарахована”, – пояснив міністр юстиції.

У Запорізькому СІЗО перебувають 700 осіб, в установі є 120 камер для утримання спецконтингенту. Зараз тут з’явилася одна платна камера. Її площа 26 кв. м, в ній чотири ліжка, душ, телевізор, холодильник, мікрохвильова піч.

Міністр повідомив, що таким чином держава заробляє гроші на ремонт в безкоштовних камерах, а також прибирає корупцію на етапі розподілу між камерами.

Малюська підсумував, що нехай за кращу камеру платять не хабарем, а платежем в бюджет.

Нагадуємо, уряд України 22 квітня запустив експериментальний проект про платне надання поліпшених побутових умов і харчування особам, узятим під варту, в СІЗО Державної кримінально-виконавчої служби.

Раніше зазначалося, в Україні почнуть скорочувати кількість тюрем. Відомство оголосить список з дев’яти установ, які будуть підлягати закриттю в першу чергу. Далі звільнять персонал і розподілять засуджених в інші місця відбування покарання.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...