Прем’єр-міністр “поставив крапку” у питанні підвищення пенсійного віку

Нова програма співробітництва з МВФ надасть Україні можливість отримати кредити від інших міжнародних інститутів

Прем’єр-міністр “поставив крапку” у питанні підвищення пенсійного віку
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Прем’єр-міністр України  Денис Шмигаль заявив, що нова програма співробітництва з МВФ не вимагає від України підвищення пенсійного віку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  УНІАН.

Loading...

За словами очільника уряду, в програмі співпраці з МВФ жодним чином не йдеться про підвищення пенсійного віку в Україні.

«Програма не вимагає від нас і там нема умов по здійсненню структурних реформ. Там прописані структурні дії, які Україна має виконувати з МВФ чи без МВФ, тому що ми рухаємося в сторону цивілізованого світу. Ці умови абсолютно збігаються з тими напрямками реформ, які відбуваються в Україні і будуть відбуватися не дивлячись на кризові явища», – сказав глава уряду.

«Жодної мови про підвищення пенсійного віку не ведеться і не може вестися, крапка», – додав Д. Шмигаль.

За його словами, перший транш від МВФ Україна планує отримати 6 червня.

Як стало відомо раніше, для отримання другого і наступних траншів від Міжнародного валютного фонду, з якими Україна підписала нову програму співпраці, потрібно буде виконати ряд умов у фіскальній, судової, енергетичної, банківсько-фінансової та медичній сферах. Нова програма МВФ загальним обсягом фінансування в 5 млрд доларів розрахована на 18 місяців. Перший транш кредиту складе 1,9 млрд і повністю буде направлений на покриття дефіциту держбюджету.

Нагадаємо,  в Україні з 1 липня 2020 року підвищать пенсії.  Підвищення торкнеться тих, кому не проіндексували виплати в травні, і хто отримує мінімальну пенсію.

Джерело: Народна Правда
загрузка...