Пункт пропуску на кордоні з Угорщиною відновив роботу

"В даний час ситуація, коли блокували під'їзди до пунктів пропуску, через що фактично було зупинено будь-яке оформлення як на в'їзд, так і на виїзд, була локалізована. Пропускні операції в пункті пропуску поновилися", - сказав Демченко.

Пункт пропуску на кордоні з Угорщиною відновив роботу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Закарпатській області відновили пропуск через контрольний пункт пропуску Тиса на кордоні з Угорщиною. На місце прибув голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко і додаткові сили прикордонної служби.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє спікер ДПСУ Андрій Демченко, пише Кореспондент.

Loading...

Він пояснив, що невдоволення людей, які заблокували в’їзд і виїзд в пункт пропуску, було пов’язане з оформленням окремих транспортних засобів, що перевозять в Україну товари і вантажі.

“В даний час ситуація, коли блокували під’їзди до пунктів пропуску, через що фактично було зупинено будь-яке оформлення як на в’їзд, так і на виїзд, була локалізована. Пропускні операції в пункті пропуску поновилися”, – сказав Демченко.

“Люди були вкрай незадоволені, намагалися  провокувати прикордонників у плані фізичного впливу на військовослужбовців. На даний момент ситуація стабілізувалася. Щоб провокацій не сталося, на місце були підтягнуті додаткові сили ДПСУ. На місце з Києва вибув голова ДПСУ, щоб розібратися в ситуації і щоб не допустити будь-яких провокацій”, – повідомив спікер.

В результаті інциденту порушень перетину держкордону не сталося. На місці досі знаходяться люди, які очікують оформлення транспортних засобів.

Нагадуємо, на Закарпатті на КПП «Тиса» стався конфлікт між водіями та правоохоронцями, рух транспорту було зупинено. На місце НП терміново стягнули силовиків.

Додамо, що Польщіа вирішила скасувати 14-денний карантин для українських заробітчан. Тепер студентам і учням, а також трудовим мігрантам не потрібно перебувати два тижні на самоізоляції після в’їзду в країну.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...