Голосування щодо поправок до Конституції РФ призначене на 1 липня – Путін

Поправки до Конституції РФ дозволять Путіну залишитися при владі до 2037 року

Голосування щодо поправок до Конституції РФ призначене на 1 липня – Путін
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Росії Володимир Путін оголосив, що загальноросійське голосування щодо поправок до Конституції РФ призначене на 1 липня. Воно повинно було відбутися 22 квітня, проте було перенесене через епідемію коронавірусу.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Русская служба ВВС.

Відповідно до поправок до Конституції РФ Путіну зможуть “обнулити” президентські терміни – якщо росіяни проголосують за оновлений проект основного закону, Путін зможе в 2024 році знову балотуватися на черговий шестирічний термін.

Дату 1 липня в ході наради робочої групи щодо поправок до Конституції, трансляцію якого вів телеканал “Росія 24”, запропонувала глава Центрвиборчкому Елла Памфілова.

“Я вважаю, що якщо [глава Росспоживнагляду] Анна Юріївна Попова … разом з фахівцями дадуть добро, виходячи з тенденції на поліпшення санітарно-епідеміологічної ситуації, то, на мій погляд, оптимальним днем ​​для призначення загальноросійського голосування було б 1 липня”, – сказала вона.

При цьому Памфілова запропонувала дозволити громадянам голосувати протягом семи днів.

Путін з пропозиціями глави ЦВК погодився.

“Дійсно 1 липня виглядає як день цілком підходящий для голосування. По-перше, з юридичної точки зору, дата є бездоганною – за 30 діб. Друге, на тлі поліпшується ситуації в боротьбі з епідемією, у нас є цілий місяць, щоб зробити додаткові кроки щодо поліпшення ситуації “, – сказав він.

Нагадаємо, Держдума РФ 23 січня ухвалила в першому читанні поданий президентом Росії Володимиром Путіним законопроєкт про зміни до Конституції РФ.

Джерело: Народна Правда