Коли українці змінять куртки на купальники: синоптик дав прогноз на літо

За кілька днів до літа ми досі ходимо в куртках

Коли українці змінять куртки на купальники: синоптик дав прогноз на літо
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Погода в Україні за кілька днів до календарного літа все ніяк не покращиться. Приміром, завтра, 29 травня, в Україні знову очікуються зливи з грозами та градом – наслідки циклону.

Про те, коли в Україні підвищиться температура повітря, в інтерв’ю РБК-Україна розповів директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

За його словами, погода зміниться 5-6 червня:

“Почнеться підвищення температури, яке можна сприймати як літню погоду. У денні години це 20-25 градусів тепла. Звичайно, це залежить від регіону. Зміна погодних процесів в Україні відбувається щодня. І частота цих змін у зв’язку зі змінами клімату дуже сильно зросла. Тобто сьогодні може бути холодно, а завтра дуже жарко”.

При цьому він зазначив, що прогноз погоди не може бути виправданий на всі 100%. Кульбіда рекомендує відноситися до прогнозів, як до прогнозів, а не до фіксації факту як такого.

“Втім, точність за останні 15 років зросла на 5-6% у всьому світі, наша служба не виняток. Якщо ми говоримо про прогноз погоди по окремому селу чи місту та в цілому по Україні, то це різні прогнози. Наприклад, якщо ми складаємо прогноз погоди по Києву і написали, що буде сильний дощ, а його немає, але він випав в 5 км від Києва, ми вважаємо, що зробили все, що можливо. Хоча киян ми трохи підвели. Такі випадки бувають”, – зазначає синоптик.

Зазначимо, Микола Кульбіда також зазначав, що погода в Україні поступово змінюється. Особливо це помітно по південних регіонах, клімат яких наближається до балканського або грецького.

Нагадаємо, не так давно в Одеській області скоїв самогубство 66-річний фермер. У передсмертній записці він пояснив, що звів рахунки з життям через посуху і загибелі врожаю.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...