Пенсії в Україні: кому та на скільки підвищать виплати влітку

Пенсії в цьому році підвищать двічі

Пенсії в Україні: кому та на скільки підвищать виплати влітку
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Пенсії в Україні з 1 липня 2020 року підвищать. Правда, не всім – підвищення торкнеться тих, кому не проіндексували виплати в травні, і хто отримує мінімальну пенсію.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, пенсіонери отримають додатково 131 гривню.

Loading...

Пенсії підвищать тим, хто не напрацював достатнього стажу до виходу на пенсію, але вже знаходиться у пенсійному віці. Також надбавку отримають і ті українці, які мають стаж понад 30 років у жінок і 35 років у чоловіків.

Додамо, з 1 липня щорічно в Україні підвищується розмір мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму. У зв’язку з цим зростає і розмір пенсії. У Пенсійному фонді анонсували, що розмір мінімальної пенсії в цьому році зросте на 74 гривні – до 1712 гривень. Мінімальну пенсію в Україні зараз отримують близько 80 тисяч пенсіонерів.

В цьому році очікується ще одна хвиля підвищення виплат – в грудні. Взимку планується підвищити пенсії ще на 57 гривень. Надбавку отримають ті ж категорії пенсіонерів, що і в липні.

Як повідомлялося раніше, глава Міністерства соціальної політики Марина Лазебна заявила, що головним завданням для відомства є проведення індексації та підвищення пенсій. Глава відомства дала доручення терміново підготувати пропозиції щодо шляхів підвищення соціального захисту.

А до цього Лазебна заявила, що більше ніж мільйон пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, щомісяця зможуть отримувати до пенсії близько 500 гривень надбавки.

Джерело: Народна Правда