Помер відомий український композитор Мирослав Скорик

Помер відомий український композитор Мирослав Скорик
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Український композитор і музикознавець Мирослав Скорик помер у віці 81-го року.

Loading...

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив оперний співак, головний режисер Національної опери України ім. Т. Р. Шевченка Анатолій Солов’яненко, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Відійшов у Вічність видатний діяч мистецтва і щирий, надійний друг – Мирослав Михайлович Скорик”, – повідомив він.

13 липня Мирославу Скорику могло виповнитися 82 роки.

Скорик є автором музики до фільмів “Тіні забутих предків”, “Гуси-лебеді летять”, “Високий перевал” та інших стрічок.

Має звання Героя України за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку національного музичного мистецтва, багаторічну плідну композиторську, педагогічну і громадську діяльність.

Помер відомий український композитор Мирослав Скорик

Найвідомішими творами Мирослава Скорика є опера “Мойсей”, балет “Повернення Батерфляй”, поема “Сильніше смерті” та концерт для оркестру “Карпатський”.

Також є власником ордена “За заслуги” I ступеня за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю, ордена “За заслуги” II ступеня – за вагомий особистий внесок в увічнення пам’яті Івана Франка, ордена “За заслуги” III ступеня за значний особистий внесок у розвиток українського музичного мистецтва, багаторічну творчу і педагогічну діяльність.

Як вже повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, у віці 73 років від тривалої хвороби помер відомий український письменник, поет і перекладач єврейського походження Мойсей Фішбейн.

Нагадаємо, у такому ж віці (73 років) напередодні помер Микола Баландюк, депутат першого скликання Верховної Ради України.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...