У Китаї розповіли правду про походження коронавірусу

Дослідження китайських вчених підтвердили версію, що вірус виник у кажанів, але як він потрапив до "нульового пацієнта, невідомо

У Китаї розповіли правду про походження коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Генетичні дослідження зразків тварин з продуктового ринку Уханя (Китай) показали, що коронавірус SARC-CoV-2 не міг поширитися з ринку морепродуктів.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробили в Національному центрі з профілактики та контролю захворювань Китаю, пише Daily Mail та інші британські ЗМІ 29 травня.

Генетичні дослідження зразків тварин з продуктового ринку Ухань показали, що в їх організмі не було SARC-CoV-2, а значить вони не могли бути джерелом зараження покупців.

Loading...

Як говорить директор центру Гао Фу, ринок не була причиною коронавірусу, а “однією з його жертв”. При цьому дослідження китайських вчених підтвердили версію, що вірус виник у кажанів. Але до людини він передався через “проміжну тварину”. Точне місце зараження нульового пацієнта невідоме.

Відзначимо, що ще в лютому була опублікована доповідь учених з тропічного ботанічного саду при Китайській академії наук, в якій говориться, що коронавірус був переданий на ринку від якогось “нульового пацієнта”, а плачевні санітарні умови на ринку посприяли масовому поширенню вірусу.

Нагадаємо, китайські вчені дійшли висновку, що насправді коронавірус почав атакувати людей ще наприкінці листопада минулого року. Перший хворий з невідомою хворобою з’явився тільки 15 грудня. Однак, на думку вчених, умовний “нульовий пацієнт”, ймовірно, підхопив вірус за кілька тижнів до цього, а з-за поганих санітарних умов та масового скупчення людей ринок в Ухані став лише каталізатором для більш швидкого поширення хвороби.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...