У Києві запрацювала автофіксація порушень ПДР: де встановлені камери та розмір штрафу

Камери відеофіксації встановлені, щоб зменшити кількість ДТП, які відбуваються через перевищення швидкості

У Києві запрацювала автофіксація порушень ПДР: де встановлені камери та розмір штрафу
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Камери відеофіксації, які будуть “помічати” порушення ПДР  з боку водія, почали працювати – з 1 червня тим, хто перевищив швидкість у межах Києва та Київської області і потрапили в поле зору камер, почнуть приходити в паперовому вигляді відповідні постанови.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі УНІАН.

Експерти відзначають, що камери відеофіксації встановлені, щоб зменшити кількість ДТП, які стаються через перевищення швидкості. За 28 років в Україні в ДТП загинуло 174 тисячі осіб і майже 1 мільйон 264 тисячі громадян отримали травми. За статистикою 40% ДТП трапилися через перевищення швидкісного режиму.

Камери відеофіксації будуть встановлені у місцях, де найчастіше вмирали гинули і травмувалися люди.

Як буде працювати автофотовідеофіксація

Інформація про зафіксовані правопорушення потрапляє в систему електронної фіксації, де поліцейський перевіряє наявність та повноту даних про відповідальну особу, транспортний засіб, відповідність номерного знака, марки і моделі ТЗ. Коли поліцейський перевірив відповідність всіх даних і їх масив є достатнім для того, щоб притягти особу до відповідальності, поліцейський формує постанову і накладає електронний підпис. Далі постанова автоматично направляється до установ, які друкують постанову і відправляють адресатові.

Інформацію про правопорушення можна буде отримати не тільки в паперовому вигляді, а й подивитися в електронному кабінеті водія. Зараз в Україні працює два сервіси для перевірки інформації про виявленні порушення: через електронний кабінет водія – e-driver.hsc.gov.ua на сайті МВС bdr.mvs.gov.ua.

Адреси, де встановлені камери фіксації

– Вул. Олени Теліги, 39​

– Набережне шосе, 4 (навпроти)

– Дніпровська набережна, перехрестя з  вулицею Причальна

– Вулиця Братиславська, 18

– Чоколівський бульвар, 24

– Північний міст (в напрямку лівого берегу)

– Північний міст (в напрямку правого берегу)

– Броварський проспект. (м. Лівобережна)

– Броварський проспект/ вул. Будівельників

– Південний міст (в напрямку лівого берегу)

– Південний міст ( в напрямку правого берегу)

– Проспект Героїв Сталінграда, 25

– Проспект Володимира Маяковського, 56

– Проспект Володимира Маяковського, 65

– Дружби народів бульвар, 27

– Дружби народів бульвар, 36

– Столичне шосе, 58 в напрямку м. Київ

– Столичне шосе 58, в  напрямку м. Обухів

– Харківська площа / проспект Миколи Бажана

Штрафи за перевищення швидкості за перевищення більш ніж на 20 км/год – штраф становить 255 гривень. За перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год – 510 гривень. Штраф зменшується на 50 відсотків, якщо сплачений протягом 10 банківських днів з моменту отримання ухвали.

Нагадаємо, напередодні суд обрав запобіжний захід трьом з 21 учасників масової перестрілки в Броварах. Їх взяли під варту без права внесення застави. Всього копам вдалося розшукати та затримати 28 учасників перестрілки, 11 з них затримали безпосередньо на місці злочину. Інших учасників поліція затримувала в Житомирській і Вінницькій області.

Поліція вважає, що перестрілка була наслідком кримінальних “розборок” між перевізниками, які не змогли поділити пасажиропотік у місті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...