Україна відновлює міжнародне авіасполучення: названо точну дату

Авіаперельоти відновлять на популярних туристичних напрямках

Україна відновлює міжнародне авіасполучення: названо точну дату
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З 15 червня Україна відновить міжнародне і внутрішнє авіасполучення. Польоти відновлять на популярних туристичних напрямках.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ефірі “Сніданку 1 + 1” заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій. За його словами, внутрішні авіаперельоти можуть відновити трохи раніше.

Криклій зазначив, що польоти відновлять на популярних туристичних напрямках: Туреччина, Греція, Кіпр, Грузія. Через епідемічну ситуацію літаки поки точно не полетять до Італії та Іспанії.

Більш точні дані міністр пообіцяв озвучити протягом тижня. Він також повідомив, що на даний момент опрацьовується рішення, щоб туристи проходили тест на коронавірус прямо в аеропорту.

“Це зручніше, ніж 14-денний карантин. Його можна здати, три-чотири години – і вже можна буде виходити в місто”, – розповів міністр.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів за пропозицією Міністерства закордонних справ розпочав роботу над відкриттям авіасполучення з України за кордон. В дипломатичному відомстві повідомили, що Україна буде брати до уваги епідемічну ситуацію в конкретній країні.

До слова,  влада Єгипту вирішила відкрити готелі для внутрішніх туристів. Умовою уряду для туристичної галузі є робота установ  для не більше ніж 25% відпочивальників, яких можуть прийняти. Карантин вже завдав збитків економіці країни у 1 мільярд доларів.

Джерело: Народна Правда