Українець протаранив натовп людей у США: все потрапило на відео

За кермом вантажівки був українець Богдан Вечірко з Вінницької області

Українець протаранив натовп людей у США: все потрапило на відео
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У неділю, 31 травня, в Міннеаполісі, під час акцій протесту американців, обурених вбивством темношкірого Джорджа Флойда, велика вантажівка влетіла в натовп протестувальників, які перекрили трасу. За кермом автомобіля був водій-українець Богдан Вечірко.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє CNN.

Інцидент стався на мосту, при в’їзді в місто. На відео помітно, як натовп мітингувальників спочатку йде по центру дороги, а потім розбігається в сторони через вантажівку, що буквально летить на них. Після того, як фура зупинилася, демонстранти почали оточувати її і намагалися потрапити в кабіну водія. При цьому ніхто з учасників протесту не постраждав.

У Департаменті громадської безпеки дії Вечірко назвали “підбурюванням натовпу мирних демонстрантів”. Йому пред’явили звинувачення в нападі. Богдана Вечірко затримали без права на звільнення під заставу.

Пізніше американські ЗМІ опублікували фото Богдана Вечірко.

Українець протаранив натовп людей у США: все потрапило на відео

За даними видання Vinograd.us, Вечірко – виходець з Вінницької області і служив в українській армії. Видання посилається на профайл Вечірко в Facebook, який вже видалений.

Нагадаємо, 25 міст США ввели комендантську годину на вихідні через зростаючі протести, що почалися після вбивства поліцією афроамериканського жителя Міннеаполіса Джорджа Флойда.

Джерело: Народна Правда