Активісти вимагають звільнення ректора НАВС через причетність до незаконного будівництва

Активісти вимагають звільнення ректора НАВС через причетність до незаконного будівництва
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Столичні активісти з ГО “Твердиня” та ГО “Стоп Свавіллю” провели акцію протесту під будівлею МВС, вимагаючи зупинити незаконне будівництво ЖК CITY HUB, що ведеться на території Національної академії внутрішніх справ України. Забудовником ЖК, за даними активістів, виступає компанія “Інтергал Буд”, яка, схоже, діє у змові з посадовими особами НАВС. Зокрема, йдеться про ректора академії – Володимира Чернєя.

Loading...

Про це повідомляється на сторінці ГО “Стоп Свавіллю” у Facebook.

“Вул. Кудряшова, 8-10 – це територія Національної академії внутрішніх справ. Під виглядом реконструкції гуртожитків там будується 2 нових житлових будинки – ЖК CITY HUB, квартири у якому вже почали реалізовувати. Будує компанія “Інтергал Буд”, а користувачем вказаної ділянки є саме академія. Згідно з цільовим призначенням, там можна будувати тільки заклади освіти, але є всі підстави вважати, що будується саме ЖК”, – повідомив голова ГО “Твердиня” Юрій Федоренко.

29 травня представники ГО “Твердиня” провели акцію під стінами НАВС, намагаючись викликати на діалог ректора академії – Володимира Чернєя. Утім спроби активістів виявилися безуспішними: ректор до громади не вийшов.

І тоді повторно акцію протесту провели 1 червня під будівлею Міністерства внутрішніх справ. Однією з головних вимог мітингувальників було відсторонити Чернєя від займаної посади на час розслідування. Утім жодної реакції на такі заклики з боку міністра Авакова також не було. Замість нього з активістами вийшов спілкуватися його заступник.

“Я хочу отримати всю інформацію по цьому будівництву, перевірити її, з’ясувати, ким воно ведеться. Тоді ми зможемо дати правову оцінку і у разі необхідності вжити заходи. Зокрема, накласти штраф”, – прокоментував він.

Зауважимо, що по факту перевищення службових повноважень ректором НАВС та у зв’язку зі знищенням державного майна, а саме – гуртожитків, ДБР уже ведет досудове розслідування. Але, незважаючи на це, будівельні роботи не заморожені.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...