“Люди з яйцями є?”: “Слуга народу” закликав відправити Авакова у відставку

Депутати почали збір підписів до проекту постанови про звільнення Арсена Авакова

”Люди з яйцями є?”: “Слуга народу” закликав відправити Авакова у відставку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Арсен Аваков може покинути пост міністра внутрішніх справ. З відповідним зверненням до колег звернувся депутат від фракції “Слуги народу” Євген Шевченко. Народний обранець стверджує, що майже всі “слуги” незадоволені його роботою і обговорюють це між собою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Шевченко закликав колег “з яйцями” відправити у відставку Арсена Авакова в ході засідання Верховної Ради 2 червня:

“Я хочу звернутися до своїх колег з фракції “Слуга народу” і запитати: в нашій залі є люди сильні, як кажуть у народі, “з яйцями”? Або ми й далі будемо дивитися, як пан Аваков продовжує руйнувати нашу країну? Цей безлад… бандитизм… Вже заходить за всі “червоні лінії”. Я пропоную ті вислови, які говорять люди з фракції між собою винести в публічну площину. Я зараз заявляю всій країні, всім громадянам, що у фракції “Слуга Народу” фактично всі депутати не задоволені роботою міністра внутрішніх справ”.

Він також припустив, що Арсен Аваков, можливо, був ефективним міністром, але зараз ситуація в країні змінилася. З цієї причини він закликав колег відправити главу МВС у відставку.

Дивитися з 24 хвилини

Українські ЗМІ також повідомляють, що депутати почали збір підписів до проекту постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Однак, за словами депутат від “Голосу” Ярослава Юрчишина, станом на 12 годину 2 червня фракція “Голос” зібрала 40 підписів.

“Я почула дуже багато розмов, що коли піде Аваков, то у нас тут буде Росія. Так от – у нас, якщо Аваков, то буде Росія. Вчора на главу поліції Вінницької області призначили сепара. Це чоловік, який стояв разом з проросійськими протестувальниками 2 травня в Одесі. Цю  людину не посадили, а підвищили. Це не припустимо”, – цитує нардепа від “Голосу” Олександру Устинову Страна.

“Люди з яйцями є?”: “Слуга народу” закликав відправити Авакова у відставку

Напередодні джерела на Банковій повідомили, що президент України Володимир Зеленський хоче звільнити міністра внутрішніх справ країни Арсена Авакова. Після резонансних подій останніх тижнів — зґвалтування в Кагарлику, масової стрілянини в Броварах – в Офісі президента йдуть інтенсивні переговори і консультації.

Нагадаємо, відсторонений після стрілянини в Броварах начальник ГУ НП у Вінницькій області Юрій Педос став радником глави Нацполиции Ігоря Клименка.

Джерело: Народна Правда