Мати не пустили до вмираючої дитини в лікарні Києва

Мати не пустили до вмираючої дитини в лікарні Києва
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В лікарні “Охматдит” мати не пустили до вмираючої дитини попрощатися,через що розгорівся скандал.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється у сюжеті ТСН.

У столичній лікарні “Охматдит” помер чотирирічний хлопчик, який страждав на лейкемію. В останні хвилини життя до нього не пустили маму. Свою заборону медики прикривали карантином.

Як повідомляється, 4-річний Олексій провів у лікарні кілька місяців – з січня 2020. Два тижні тому йому стало гірше, тому дитину перевели в реанімацію. Але через карантин мамі дозволялося відвідувати дитину лише двічі в день по годині.

В день смерті мама бачила сина вранці, але коли Олексію стало гірше, жінку вдруге не пустили. Вони заявили, що в реанімацію можуть потрапити лише батьки, які лежать разом з дитиною і ні з ким не контактують. А мати дитини в цей день нібито покидала територію лікарні.

“Якби мама була біля реанімації – маму б запустили. Їй сказали не заходити вже після того, коли вона вийшла на вулицю. Ми пояснили, що вона потенційно може бути небезпечна для дитини і може прискорити процес”, – повідомили в лікарні.

Зазначимо, що чотири роки тому в Україні вхід для батьків у відділення інтенсивної терапії МОЗ України зробив вільним. На жаль, на сьогоднішній день ці правила часто не дотримуються.

Як вже НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла, що в Україні ввели обов’язкове безкоштовне тестування на коронавірус COVID-19 для осіб з підозрою на захворювання та контактних з хворими

Джерело: Народна Правда