На окупований Крим насувається екологічна катастрофа

На окупований Крим насувається екологічна катастрофа
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Окупований Крим чекає екологічна катастрофа. На сьогоднішній день у водосховищах півострова різко скоротився обсяг прісної води.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють Рос ЗМІ.

Станом на перші числа червня запаси води склали 85 млн кубометрів, що в 2,3 рази менше, ніж на цьому період минулого року.

“Загальний сумарний запас води у водосховищах природного стоку до початку нинішнього літа на 110,14 мільйона кубометрів менше, ніж до початку літа 2019 року”, – зазначено в повідомленні.

У свою чергу, Гідрометцентр зазначає, що така ситуація склалася із-за малої кількості опадів на півострові. Наприклад, в басейні річки Чорна (джерело наповнення найбільшого в Криму Чорноріченського водосховища) випало всього 9,3 мм опадів, що на 80% менше норми.

Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, в суботу, 30 травня, в районі півострова Чонгар на спостережному посту викрали українського військового. Це сталося прямо під час несення бійцем служби на спостережному посту на админгранице з аннексированным Кримом.

Також, Крим став російським для популярної французької газети Le Monde — видання опублікувало інтерактивну карту поширення COVID-19 у світі, на якій український півострів позначений як частина Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда