Церквам в Україні хочуть дозволити масові служби з парафіянами

Водночас Ляшко попередив українців про те, що карантин можуть продовжити після 22 червня

Церквам в Україні хочуть дозволити масові служби з парафіянами
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Карантин в Україні продовжують пом’якшувати. Так, з 1 червня в Україні почали працювати спортзали, фітнес-центри та басейни. Одночасно з цим Кабінет міністрів може переглянути карантинні обмеження у церквах.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, мова йде про допуск більшого числа парафіян до храмів.

Відомо, що духовенство (представники Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій) надало уряду низку пропозицій щодо послаблення карантину в церквах. І прем’єр-міністр Денис Шмигаль погодився з думкою про можливість перегляду і пом’якшення вимог щодо кількості парафіян на релігійних заходах:

“Сподіваюся, ми будемо і далі пом’якшувати умови по мірі того, як буде знижуватися захворюваність. Ми дійсно хочемо, щоб наш карантин був адаптивний і ефективний, і ми повернулися до звичного життя”.

Цікаво, що головний санітарний лікар Віктор Ляшко вже попередив українців про те, що карантин в Україні можуть продовжити після 22 червня. Рішення, продовжити карантин чи ні, буде прийматися на основі динаміки захворюваності.

А головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив,  що в найближчі дні відкриють перші контрольні пункти в’їзду/виїзду (КПВВ) на лінії розмежування в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Джерело: Народна Правда
загрузка...