У B2B Jewelry з’явився конкурент: що відомо про нову піраміду Exlimited

Перші згадки про компанію датовані березнем 2020 року, хоча на сайті вказано, що вони реалізували вже 28 успішних міжнародних проектів

У B2B Jewelry з’явився конкурент: що відомо про нову піраміду Exlimited
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Exlimited – це нова фінансова піраміда в Україні. Шахраї обіцяють своїм вкладникам швидкий дохід і пропонують інвестувати кошти в гривні та криптовалютах.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Loading...

Регулятор закликає українців не інвестувати в проект Exlimited, оскільки він має ознаки сумнівного:

“Даний скам проект, виходячи з публічної інформації, спеціалізується на акумуляції коштів приватних інвесторів для реалізації перспективних стартапів у галузі б’юті-технологій, мобільної медицини, кіберспорту, альтернативної їжі та інших напрямків”.

Нову піраміду порівняли з відомою B2B Jewerly. Exlimited пропонує українцям інвестувати свої кошти в гривні і криптовалютах. Щоденний відсоток повинен скласти від 0,4% до 1,5%, а клієнтам пропонують зробити безстроковий депозит, який можна повернути в будь-який момент, однак не в повному розмірі.

“Проект Exlimited має схожу на B2B Jewelry реферальну програму, коли за кожного нового залученого інвестора нараховується додатковий відсоток прибутку. Проект активно рекламується на відеохостингу YouTube тими ж блогерами, які нещодавно переконували громадян вкладати кошти в B2BJewelry”, – пояснили на сайті регулятора.

Додамо, у нового проекту розміщена ліцензія від 2007 року, яка видана в Гонконзі. Адреси офісу та контактні телефони відсутні, є тільки форма зворотного зв’язку і посилання на месенджери.

Як зазначили в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, така анонімність міжнародної компанії, яка має успіх на ринку вже 20 років, є ще одним підтвердженням шахрайства.

Нагадаємо, в Україні активізувалися шахраї, які розсилають фейкові повідомлення про нарахування 1000 гривень.

Служба безпеки України викрила хакерське угруповання, члени якого виводили гроші з рахунків фізичних та юридичних осіб — мова йде про суму більше 20 мільйонів гривень.

Джерело: Народна Правда