Учителька взяла в “заручники” дітей на Сумщині: що відомо на даний момент

"Війну" жінка влаштовувала не тільки дітям, від її дій постійно страждають сусіди

Учителька взяла в “заручники” дітей на Сумщині: що відомо на даний момент
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вчителька, яка не так давно взяла у заручники дітей школи №6, тероризує і сусідів – пише на них заяви в органи і навіть нападає.

НАРОДНА ПРАВДА нагадує, що інцидент із заручниками стався в Шостці (Сумська область).

Вчителька Ніна Кобизька не захотіла проходити атестацію у школі і тому фактично взяла дітей в заручники. Звільняти школярів довелося поліції. У хлопців почалася паніка, а деяким навіть знадобилася медична допомога. Після цього педагога звільнили. Однак 72-річна вчителька зуміла повернути собі посаду – вона подала і виграла суд. Крім того, їй повинні виплатити більше 100 тисяч гривень компенсації. Коли вона повернулася в школу, батьки підняли новий скандал, в результаті жінку звільнили.

Однак зараз стало відомо, що “війну” літня жінка влаштовувала не тільки дітям, від її дій постійно страждають сусіди. Так, OBOZREVATEL пише, Ніна Кобизька вказує людям, які дерева можуть рости в їхньому саду. Крім того, жінка нападає на людей.

Сусідка скандальної вчительки Аліна Сергєєва говорить, що 20 років Ніна Кобизька мучить їх своїми заявами в різні органи:

“Вона часом по три рази на тиждень подає заяви – то дільничного, то в поліцію. Цей будинок у нас як дача, зараз ми там не живемо, але сусіди кажуть, що знову прийшла повістка. А нещодавно вона подала на нас в суд, їй не сподобалося дерево в нашому дворі, Кобизька зажадала його спиляти. Суд був не в нашому місті, ми про це не знали, але ось тепер прийшов документ з сільради, що за рішенням суду ми зобов’язані прибрати дерево у дворі”.

А 16 років тому вчителька вдарила маму Аліни Сергєєвої сапою по голові:

“У лікарню маму брати не хотіли, ми рази три або чотири викликали швидку. Тільки коли вже мій батько звернувся до мера, тоді її госпіталізували. Але вже на десятий день маму викинули з лікарні. Я не знаю, чому так відбувається, чому всі йдуть у неї на поводу. Кажуть, що син у неї нібито прикордонник, ми його тут і не бачимо. З нею взагалі ніхто не спілкується, і з іншими сусідами вже п’ять років судиться”.

Коли сусіди починають просити знайти управу на вчительку і до неї приходять поліцейські або представники сільради, то її чоловік закриває будинок і каже, що нікого немає.

Учителька взяла в “заручники” дітей на Сумщині: що відомо на даний момент

Як повідомляла раніше НАРОДНА ПРАВДА, 14-річна дитина жив на ланцюгу в Луганській області, над дівчинкою познущалася її 44-річна мати. Жінка заявила, що вирішила «перевиховувати» власну доньку, яка постійно втікає з дому. Також виявилося, що по ночах жінка прив’язувала дівчинку до власної нозі, щоб контролювати.

Також повідомлялося про те, що у  Хмельницькій області в селі Гусятин 13-річна дівчинка покінчила з собою через сварку з матір’ю. Вчителька дівчинки розповіла, що мати через  карантин залишилася без роботи і донька хотіла їй допомогти і знайшла роботу в інтернеті. На жаль, вона натрапила на шахраїв, зняла з картки матері 3 тисячі гривень і перерахувала їм.

Джерело: Народна Правда