Вбивцями рибалки у Києві виявилися двоє військових: всі подробиці НП

Ціна життя людини виявилася меншою за 50 тисяч гривень

Вбивцями рибалки у Києві виявилися двоє військових: всі подробиці НП
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві 44-річний рибалка Анатолій Сапа був убитий через машину. Двоє солдатів перерізали йому горло, а потім продали його авто, щоб погасити власні борги.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці моторошного вбивства повідомляє Обозреватель.

Рибак Анатолій Сапа жив у Голосіївському районі Києва. 26 травня він сів у свій Opel Vivaro і поїхав на Жуків острів. Чоловік не повернувся додому, його мобільний не відповідав, тому дружина забила тривогу. Правоохоронці передали орієнтування патрулям – розшукували синій Opel Анатолія. У підсумку саме це спрацювало. Автомобіль вже продали іншій особі.

Вбивцями рибака виявилися двоє контрактників з військової частини А2860 – 20-річний Владислав С. (з Алчевська Луганської області) та 23-річний Вадим Х. (уродженець Києва).

Грошей в них не було – набрали кредитів, а віддавати нічим. Джерела стверджують, що один з контрактників був ігроманом. Погасити власні  борги хлопці вирішили найпростішим чином. Близько 23 години 26 травня вони зібралися на “полювання”. У Renault LOGAN, який, імовірно, належить близьким родичам одного з військових, вони поклали лопату, а з собою взяли ножа.

Хлопці виїхали з території військової частини в Данилівці і поїхали в Київ – це близько 50 кілометрів. Вони вже запланували “добути” якийсь автомобіль і продати його. Контрактники приїхали на Жуків острів. Близько першої години ночі вони помітили рибака, який сидів на березі Дніпра, і припаркований поруч автомобіль.

Підійшли і попросили закурити, а потім в хід пішов ніж. Вбивав двадцятирічний Владислав – перерізав рибалці горло.

Чоловіка поклали в багажник його ж автомобіля і відвезли на відстань близько 300 метрів, де викопали яму і сховали тіло. На двох машинах вбивці поїхали з місця злочину. Закривавлену лопату забрали з собою.

Вбивці вже зізналися у всьому. Причину вбивства пояснили просто: “Ми потрапили на гроші, залізли в кредити”.

Анатолій Сапа

Вбивцями рибалки у Києві виявилися двоє військових: всі подробиці НП

Нагадаємо, в кінці травня в Житомирській області сталася масове вбивство рибалок – в районі села Новоселиця Попільнянського чоловік розстріляв 7 осіб.

25 травня НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що підозрюваний у вбивстві 7 чоловік 58-річний Анатолій З. до 20 липня залишиться під вартою. Крім того, за час, поки підозрюваний під арештом, планується провести судово-психіатричну експертизу.

Джерело: Народна Правда