Вчені виявили вплив ліків від кашлю на розвиток COVID-19

Вчені радять двічі подумати, перш ніж використовувати сироп

Вчені виявили вплив ліків від кашлю на розвиток COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Провокувати розвиток COVID-19 можуть препарати, які містять декстрометорфан. Ліки від кашлю та застуди вільно можна придбати в аптеці.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише DailyMail.

Журналісти відзначають, що до такого страшного висновку дійшла міжнародна команда вчених. Вони визначили, що деякі препарати провокують розвиток COVID-19, якщо в них міститься декстрометорфан.

Професор Невін Кроган з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско говорить, що вчені визначили противірусні ліки, які продаються без рецепту: “Вони можуть сприяти поширенню COVID-19. Якщо б у мене був коронавірус, то я двічі подумав би, перш ніж використовувати сироп від кашлю”.

Для перевірки теорії учені з Інституту Пастера в Парижі провели тести на клітинах африканських зелених мавп. З’ясувалося, що при введенні декстрометорфану швидкість поширення COVID-19 дійсно зростала. Тепер вчені мають намір підтвердити або спростувати свою теорію за допомогою клінічних випробувань.

Як повідомлялося раніше, у китайському місті Ухань від ускладнень, викликаних COVID-19, помер 42-річний лікар Ху Вейфенг. Чоловік був відомий тим, що через хворобк його шкіра змінила колір — істотно потемніла.

Учені недавно провели генетичні дослідження зразків тварин з продуктового ринку Уханя (Китай), вони показали, що коронавірус SARC-CoV-2 не міг піти звідти.

Джерело: Народна Правда