28,5 грн і це не межа: експерт дав тривожний прогноз щодо курсу долара

Українська економіка буде повільно виходити з карантину

28,5 грн і це не межа: експерт дав тривожний прогноз щодо курсу долара
Автор Желізняк Олександр в Курс валют/Новини

Курс долара в Україні до кінця 2020 року  може досягати позначки в 28,5 гривні. Вихід з карантину і відновлення економіки можуть викликати коливання на валютному ринку. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в коментарі “РБК-Україна” заявив аналітик Вадим Іосуб.

Loading...

За словами фахівця, вихід країни з карантину може спричинити за собою підвищення попиту на валюту, що і буде причиною зростання курсу.

Також аналітик зазначає, що найближчим часом зростання курсу долара буде помірним. Вже через тиждень він може бути встановлений на позначці в 27 гривень, а готівковий долар в банках можуть продавати по 26,8 – 27 гривень.

Іосуб нагадав, що протягом минулого тижня курс долара до гривні виріс приблизно на 1%.

Відзначимо, курс долара на міжбанку та готівковому ринку знижувався протягом всього тижня. Причиною стали скорочення попиту на валюту з боку населення, так і з боку компаній-імпортерів. Крім того, наближення перспектив укладення нової угоди з МВФ підштовхує валютних спекулянтів до того, щоб грати на зміцнення гривні.

Аналітики одностайні у думці: різких стрибків курсу очікувати не варто, проте ситуація буде погіршуватися. Попит на українську продукцію, яка традиційно йшла на експорт знизиться. Але поки триває карантин і активність імпортерів низька, долар буде триматися. Із зростанням ділової активності буде дорожчати і американська валюта в Україні.

Джерело: Народна Правда