Друга хвиля коронавірусу буде вже скоро: ВООЗ попередила світ

ВООЗ нагадує: жодна з європейських країн не набула імунітет до COVID-19

Друга хвиля коронавірусу буде вже скоро: ВООЗ попередила світ
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Після масового зняття карантинних обмежень у багатьох країнах може  виникнути друга хвиля коронавірусу (COVID-19). У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) наголосили, що  вкрай важливо припиняти будь-які сплески небезпечної інфекції для недопущення розвитку такого сценарію.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це 2 червня заявив на брифінгу директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге.

Loading...

“Друга хвиля не є неминучою, проте набагато більше число країн знімає обмеження. Є явна загроза повторного сплеску інфекції COVID-19. Якщо не припиняти ці сплески, то друга хвиля може настати, і вона може виявитися дуже руйнівною”, – попередив він.

Водночас Клюге визнав, що зараз ситуація з поширенням пандемії виглядає краще, ніж на початку 2020 року. Однак, нагадав регіональний директор ВООЗ у Європі, у людства, як і раніше, немає ні вакцини, ні лікування недуги.

Зі свого боку старша фахівчиня з питань надзвичайних ситуацій Європейського регіонального бюро ВООЗ Катрін Смолвуд підкреслила, що ще жодна з європейських країн не набула імунітету до COVID-19.

“Більшість країн європейського регіону досі констатує нові випадки коронавірусу. Можемо сказати, що немає жодної країни, яку можна було б оголосити такою, що володіє імунітетом”, – зазначила вона.

Нагадаємо, станом на 3 червня в Україні різко зросла кількість людей з COVID-19. В країні зафіксовано 24 823 випадків COVID-19. З початку пандемії померли 735 осіб.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...