Гороскоп-2020: астрологи пообіцяли Україні нове життя

Зірки віщують Україні успіх в майбутньому році

Гороскоп-2020: астрологи пообіцяли Україні нове життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Астролог Людмила Халанська прогнозує, що  2020 рік стане  для України дуже  важливим. Саме таке майбутнє віщує гороскоп-2020 для нашої країни і сприятлива  астрологічна ситуація.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє OBOZREVATEL.

За словами астролога, саме навесні 2020 роки відбудеться “найбільш очікувана і бажана” астрологічна подія для країни – “транзитний Сатурн з’єднається з натальним Сатурном України”. Халанська уточнила, що це “знаменує собою завершення цілого етапу життя держави і початок нового циклу її розвитку”.

“Нам не можна упускати цей час”, – підкреслила вона.

“Саме цей рік стане першим в процесі так необхідних нам системних перетворень, які позначилися на момент завершення циклу Сатурна. Всі питання, на які поки що немає відповіді, всі невирішені проблеми, що стоять перед нами зараз, увійдуть в наш порядок денний на найближчі роки”, – пообіцяла вона.

За словами астролога важливих змін варто очікувати вже на початку весни 2020 року.

“Взагалі, весна, особливо на самому початку, подарує багато гармонійних, дієвих аспектів, так довго нами очікуваних, які, нарешті, істотно просунуть нас на нашому важкому шляху змін”, – запевнила астролог.

А тим часом Новий рік все ближче, питання, якою буде погода у святкові дні стає все актуальнішим, народний синоптик Леонід Горбань поділився своїм прогнозом. На його думку, білосніжної казки у новорічну ніч не буде.

Джерело: Народна Правда