Італія відкрила кордони для іноземців: кого будуть пускати

Італія також зняла обмеження на пересування між регіонами

Італія відкрила кордони для іноземців: кого будуть пускати
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Італія, в якій ще не так давно був серйозний спалах COVID-19, сьогодні, 3 червня, відкрила кордони для туристів, а також зняла обмеження на пересування між регіонами.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Corriere dela Serra.

Loading...

Таким чином, Італія стала однією з перших країн, куди можна виїхати в якості туриста – мандрівники можуть в’їжджати в країну без проходження обов’язкового 14-денного карантину

Винятком стануть люди із симптомами респіраторного захворювання і температурою вище 37,5 градусів – їх будуть поміщати в ізоляцію. На жаль, відміна обмежень поки стосується лише громадян Європейського союзу і Шенгенської зони.

Нагадаємо, Польща вирішила скасувати 14-денний карантин для українських заробітчан. Тепер студентам і учням, а також трудовим мігрантам не потрібно перебувати два тижні на самоізоляції після в’їзду в країну.

Раніше повідомлялося про те, що влада Іспанії після ослаблення карантинних обмежень у країні сподівається на відновлення туризму вже в кінці червня. До цього моменту двотижневий карантин для всіх, хто в’їжджає в країну буде скасовано.

Джерело: Народна Правда
загрузка...