“ЛНР” оголосила російську мову єдиною державною у “республіці”

Голосування було ініційоване головою "ЛНР" Леонідом Пасічником

”ЛНР” оголосила російську мову єдиною державною у “республіці”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Бойовики “ЛНР” оголосили російську мову  “єдиною державною”. За таке рішення сьогодні проголосували так звані “депутати” “Народної Ради” “республіки”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні порталу сепаратистів  “Луганський інформаційний центр”.

Loading...

Так, до сьогоднішнього дня, “Конституцією ЛНР” передбачалося, що офіційними мовами є російська та українська. Однак “депутати” прийняли “закон” “Про внесення зміни до статті 10 Конституції Луганській Народної Республіки”, який позбавляє український такого статусу.

Голосування було ініційоване головою “ЛНР” Леонідом Пасічником.

“Державна мова, що використовується громадянами повсюдно, покликана виконувати консолідуючу роль для населення країни, забезпечувати її цілісність. Саме російська мова в силу історико-культурних традицій відіграє визначальну роль в консолідації і культурному розвитку народу Луганської Народної Республіки”, – заявила представник глави “ЛНР” в “Народній  Раді” Ніна Галан, додавши, що це рішення “буде сприяти посиленню інтеграційних процесів між ЛНР і Російською Федерацією”.

Нагадаємо, раніше бойовики так званої “ЛНР” пригрозили Україні атакою. “Представник” терористів  “ЛНР” у Тристоронній контактній групі Родіон Мірошник заявив, що бандугруповання нібито готове до “провокацій” Києва і що відповідь буде “несловесною”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...