Лукашенко відправив уряд Білорусі у відставку

Бацька пояснив необхідність зміни міністрів оновленням напередодні виборів президента

Лукашенко відправив уряд Білорусі у відставку
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який 14 травня в шостий раз подав документи в Центральну комісію з виборів президента, своїм указом від 3 червня відправив уряд у відставку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє агентство Белта.

Повідомляється, що 3 червня Лукашенко обговорював склад нового уряду на спеціальній нараді. Її  учасникам заздалегідь дали доручення вивчити роботу чинних членів і запропонувати нові кандидатури.

Президент Білорусі оновлює уряд напередодні виборів, «щоб люди, голосуючи за чи проти, розуміли, хто буде займатися вирішенням нагальних питань, пов’язаних з їх життям, соціально-економічним розвитком нашої держави». Він уточнив, що почав формувати його склад «десь півроку тому».

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі пройдуть чергові вибори президента, свою кандидатуру в шостий раз подав чинний президент країни. Олександр Лукашенко займає свій пост вже 26 років – з 1994 року. Він вигравав вибори п’ять разів поспіль.

До слова, раніше Олександр Лукашенко порекомендував співгромадянам більше дихати свіжим повітрям для профілактики Covid-19 і заявив, що країна переможе коронавірус протягом місяця.

Джерело: Народна Правда