Названо точну дату відкриття кінотеатрів в Україні

Також з 10 червня зможуть відновити роботу санаторії

Названо точну дату відкриття кінотеатрів в Україні
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Кінотеатри та інші заклади культури в Україні почнуть відкривати з 10 червня, що набагато раніше, ніж анонсувалося. Проведення масових заходів дозволятимуть поступово.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в коментарі  “Україні 24” заявив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Loading...

“Поступово впроваджуватиметься відкриття масових заходів. Перші культурні установи почнуть дозволяти з 10 червня, зараз ми дивимося, що саме підпаде під це відкриття, але знову-таки, з певними епідемічними обмеженнями. Зокрема, при відкритті буде обмеження не більше 1 людини на 5 квадратних метрів”, – пояснив Ляшко.

Він додав, що санаторії зможуть відновити роботу з 10 червня, а ось щодо дитячих таборів рішення ухвалюватиметься окремо.

“Під час літнього відпочинку в дитячих таборах і санаторіях відбуваються спалахи кишкових інфекцій, є ризик, що коронавірус об’єднається з інфекцією”, – розповів головний санітарний лікар.

Нагадаємо, карантин в Україні з 5 червня послаблять. Зміни в роботі торкнуться закладів громадського харчування, які почнуть працювати без обмежень,  відновлять внутрішнє авіасполучення, а з 15 червня – міжнародне.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко вже попередив українців про те, що карантин в Україні можуть продовжити після 22 червня. Рішення, продовжити карантин чи ні, буде прийматися на основі динаміки захворюваності.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...