Петросян роз’їхався з молодою дружиною: що про це відомо

Ні в квартирі Петросяна, ні в квартирі Брухунової не помітили навіть натяку на дитину

Петросян роз’їхався з молодою дружиною: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Російський гуморист Євген Петросян, про весілля якого з 30-річною Тетяною Брухуновою стало відомо раніше, не живе зі своєю молодою дружиною.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише кп.ру, посилаючись на свої джерела.

За інформацією видання, живе подружжя на одному поверсі, але в різних квартирах. Це журналістам підтвердили співробітники компанії, яка проводила дезінфекцію в домі.

«Ми проводили дезінфекцію в усіх квартирах. Охоронець житлового комплексу пояснив, що на поверсі дві квартири: в одній живе Петросян, а в тій, що навпроти, –  – Брухунова. Чомусь їм зручніше так – на близькій відстані, але не в одній квартирі. І коли ми побачили їх житлову площу, відразу стало ясно, що живуть вони нарізно », – розповів співробітник бригади.

За словами цього співробітника, в квартирі Петросяна було все дуже чисто і охайно.

«Він був небагатослівний: “Проходьте, займайтеся своєю справою”. Він в побуті, в домашньому одязі, зовсім не такий помпезний, як на екрані телевізора або на фото в соцмережах. Там він як огірочок, гладенький, бадьорий, напомаджений. А тут ми побачили літню, втомлену, згорблену людини. У своїх думках, роздумах. Нас він просто не бачив. Привітався і викинув нас з голови », – зазначив співрозмовник видання.

Описав він і саму квартиру. «По всій обстановці було видно, що господар педант. Всьо чітко продумано. Ніяких зайвих речей. Кожен предмет має своє місце і призначення, все по поличках. Стримано, просто, в квартирі ні пилинки. Стіл в кабінеті нагадує прокурорський – закритий чимось на зразок зеленого сукна, прес-пап’є для паперів старовинне, олівці гостро нагострені. Ідеальний порядок », – захопився дезінфектор.

А ось квартира дружини  Петросяна була не такою. «Багато чогось аляповатого,  вигадливого. Вазочки, штучки, понти, все напоказ. Мені здалося, що якось незграбно. Зайшли у ванну – я звернув увагу, що зубна щітка електрична, і тільки одна. Другої немає. Там навіть духу немає Петросяна – ні його халата, ні капців, взагалі жодної чоловічої речі. Ніяких ознак, що він там міг би жити. Якщо тільки зайшов і пішов. Чисто жіноча квартира. І в квартирі, де живе Петросян, теж немає жодної жіночої речі », – підкреслив співрозмовник видання.

Петросян роз’їхався з молодою дружиною: що про це відомо

Петросян роз’їхався з молодою дружиною: що про це відомо

Він також зазначив, що в квартирі Брухунової помічниця якраз готувала обід, а потім віднесла все в тарілках Петросяну. А ще в квартирі не було дитини, про яку всі говорять. «Ні памперсів, ні дитячих брязкалець, нічого. Якщо в квартирі діти, це ж відразу видно », – резюмував він.

Як пише «7days.ru», в цьому немає нічого дивного. За інформацією ЗМІ, Петросян одружився на своїй помічниці, щоб використовувати її в якості «депозитарію». Він переписує на неї квартири, дорогі речі, все, чим може зацікавитися податкова. «З Євгеном Вагановичем працює трейдер, завдяки якому він і став мільярдером. Однак він, схоже, не хоче, що “світити” свої доходи », – йдеться в матеріалі.

Брухунова ж отримує дорогі подарунки, «солодке життя», поїздки, житло.

Нагадаємо, що Євгена Петросяна давно запідозрили в романі з його помічницею Тетяною Брухуновою. Подейкували, що після розлучення з Оленою Степаненко  пара живе разом, а молода жінка чекає на дитину. Сама Брухунова вагітність заперечує.

Влітку молода асистентка й коханка відомого російського гумориста Євгена Петросяна Тетяна Брухунова перестала приховувати роман з гумористом і  вперше показала Євгена Петросяна у своєму Instagram. Брухунова виклала у своїй stories відеозапис екскурсії в Масандрівському палаці в окупованому Криму.

Джерело: Народна Правда