Шмигаль обрав трьох нових міністрів: що про них відомо

Названо кандидатів на посади віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міністра культури і міністра екології

Шмигаль обрав трьох нових міністрів: що про них відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава Кабінету міністрів України Денис Шмигаль вніс до Верховної Ради подання щодо призначення нових міністрів. Документи у середу, 3 червня, були зареєстровані на сайті парламенту.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це свідчать дані на сайті Ради.

Loading...

Останній етап проходження трьох постанов – опрацьовуються у комітеті. Постанова ж про призначення міністра екології поки що передана на розгляд керівництву.

Зокрема, проектами постанов №№3583 – 3586 пропонується:

  • звільнити Вадима Пристайка з посади віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;
  • призначити на цю посаду Ольгу Стефанишину;
  • призначити на посаду міністра культури Олександра Ткаченка;
  • призначити на посаду міністра екології Романа Абрамовського.

Заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук вранці 3 червня анонсувала, що подання Шмигаля можуть з’явитися у парламенті вже сьогодні-завтра. Вона пояснювала, що для голосування за міністрів у сесійній залі необхідні також рішення профільних комітетів.

Нагадаємо,  депутат від фракції “Слуги народу” Євген Шевченко закликав колег по фракції підтримати подання на звільнення з посади  міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Народний обранець стверджує, що майже всі “слуги” незадоволені його роботою і обговорюють це між собою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...