Тіло посипала сіллю, щоб не розкладалося: жінка 4 місяці приховувала смерть матері

За весь період наруги над тілом померлої людини зловмисниця отримала трохи більше шести тисяч гривень

Тіло посипала сіллю, щоб не розкладалося: жінка 4 місяці приховувала смерть матері
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

У селі під Одесою жінка чотири місяці приховувала факт смерті своєї 82-річної матері і ховала її тіло для того, щоб продовжувати отримувати її пенсію. Це могло б тривати і далі, якби внучка померла бабусі, несподівано не виявила її тіло в будинку своєї матері.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на сайті ГУНП Одеської області.

Уточнюється, що шокована знахідкою внучка відразу повідомила про неї в поліцію.

“З’ясувалося, що жінка, яка багато років хворіла і була прикута до ліжка, померла чотири місяці тому. Протягом всього цього часу її 60-річна дочка робила вигляд, що нічого не сталося, заради пенсії, яку отримувала замість померлої. Сума, яку жінка отримала від Пенсійного фонду, склала трохи більше шести тисяч гривень “, – йдеться в повідомленні.

У поліції стверджують, що дочка померлої не просто ховала тіло, а й періодично посипала сіллю, щоб не розкладалось.

Проти зловмисниці відкрили дві кримінальні провадження – за фактами шахрайства та наруги над тілом. Жінці загрожує до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, раніше в Енергодарі Запорізької області за дивних обставин померла породілля Олена Наумічева, яка на 8-му місяці вагітності потрапила до лікарні. Медики не змогли врятувати життя дитині, а породілля померла за 43 дні. Родина жінки розповіла, що їм досі не віддали тіло померлого малюка, бо воно… зникло з моргу.

Джерело: Народна Правда