У Харкові жінка випала з вікна з дитиною: всі деталі трагедії

Жінка була гарним та відповідальним працівником з масою позитивних відгуків, при цьому в неї нібито буди проблеми зі здоров'ям

У Харкові жінка випала з вікна з дитиною: всі деталі трагедії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Харків шокувало самогубство 42-річної жінки – юрист і викладач Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Яна Н. випала з вікна 19-го поверху висотки з маленькою дитиною.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на OBOZREVATEL повідомляє, що жінка була хорошим і відповідальним працівником з масою позитивних відгуків, при цьому у неї нібито проблеми зі здоров’ям.

Самогубство в Харкові відбулося 1 червня. Правоохоронці вже відкрили провадження за статтею “умисне вбивство” (з позначкою “самогубство”). Слідчі перевіряють телефон і останні контакти загиблої жінки.

Мешканці будинку по вулиці Культури, де жила Яна, не можуть оговтатися від шоку.

“Нормальна сім’я, жінка завжди привітна. Останнім часом Яна гуляла у дворі з коляскою, її дитині ще не було і року. Нічого незвичайного не помічали, та й сусіди кажуть, що сім’я спокійна, скандалів не було. Ми не можемо зрозуміти, що сталося”, – розповіла одна з сусідок загиблої.

Колишня однокурсниця загиблої розповіла, що в останні роки у Яни були проблеми зі здоров’ям: “Я не вдавалася в подробиці, що саме у неї було. Можливо, колеги по кафедрі знають”.

Яна працювала на кафедрі цивільного права Національної юридичної університету ім. Ярослава Мудрого. Раніше сама закінчила цей вуз, захистила кандидатську в аспірантуру, є співавтором підручника “Сімейне право”.

На одному із студентських форумів учні загиблої добре відгукуються про неї як про викладача.

“Яна Володимирівна була дуже красивою і ефектною жінкою, багато хто на неї навіть заглядалися. Так, вона лояльно ставилася до студентів, у неї завжди можна було відпрацювати пропуски, і двійки вона рідко ставила”, – згадує колишня студентка Ірина.

Одна з викладачів цього вузу розповіла, що Яна двічі була заміжня. “Перший раз вона вийшла заміж і народила сина. Не так давно знову вийшла заміж і вдруге стала мамою. Дійсно дуже старанно вчилася у вузі, брала участь у роботі гуртка. Писала дисертацію під керівництвом Жилінкової, яка говорила, що Яна дуже сумлінна аспірантка. Вона пропрацювала багато літератури для написання дисертації, іноземні статті перекладала сама. І після захисту залишилася працювати на кафедрі”, – розповіла викладач.

“Була дуже скромною, приємною, інтелігентною дівчиною. І весь час займалася своєю сім’єю. Це жахлива трагедія, навіть не уявляю, як все це переживе її мама”, – повідомила ще одна її знайома.

Мама Яни працює консультантом в одному з комунальних підприємств.

У сімейному юридичної компанії, де Яна значилася юристом, нам сказали, що вона у них не працювала. “Ми її залучали для консультацій, тому що вона була хорошим фахівцем в області сімейного права і наукового. Але я її вже років вісім не бачив”, – сказав нам глава фірми Василь Масюка.

Жінка передсмертної записки не залишила. За словами речника поліції Харківської області Олени Баранниковой, 53-річний чоловік загиблої на момент трагедії знаходився вдома. Правда, стверджує, що дізнався про те, що сталося, тільки від поліцейських, які піднялися в його квартиру. Каже, що в цей час спав.

У Харкові жінка випала з вікна з дитиною: всі деталі трагедії

У Харкові жінка випала з вікна з дитиною: всі деталі трагедії

У Харкові жінка випала з вікна з дитиною: всі деталі трагедії

Нагадаємо, в Мукачево 28-річний місцевий житель скоїв жахливе самогубство, яке він транслював у себе в Facebook. Чоловік залишив передсмертну записку. У ній він віршами звернувся до свого дідуся, якого вже немає в живих. Він також зізнається, що курив траву і виносив з дому речі.

Джерело: Народна Правда