Укрзалізниця потрапила в скандал через переповнені електрички: показові фото

Вагони електричок забиті людьми, про дотримання соціальної дистанції немає ніякої мови

Укрзалізниця потрапила в скандал через переповнені електрички: показові фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З 1 червня в рамках чергового етапу ослаблення карантину в деяких областях Укрзалізниця відновила сполучення приміських електричок. Рух транспорту відновлено в тих регіонах, де це дозволяла епідемічна ситуація за умови дотримання певних умов, однак   карантинні вимоги до пасажирських перевезень все одно порушуються. Так, вагони заповнені, деякі громадяни змушені стояти, і соціальна дистанція – півтора метра – абсолютно не дотримується.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив депутат Фастівської міськради, представник Громадського контролю Укрзалізниці Віктор Гарвона на своїй сторінці у Facebook.

Також він опублікував відповідні фото.

Гарвона відправився з інспекцією до електричок на наступний день після запуску у Київській області по Бучанскому і Фастовскому напрямках.

Він констатував, що обидві електрички були переповнені. Така ситуація нагадала депутати ситуацію до карантину.

“Це биток, і сельодка в тамбурах, від якої втратить свідомість будь-який епідеміолог. Усіх нас з великою перевагою “уграв” Covid-19. Унікальна в історії мегах*ень, коли ділки з Укрзалізниці не бояться відповісти за бездіяльність. Вони далі продовжують шантажувати знекровлені бюджети місцевих рад, щоб ті дали їм хоч якісь бабки на розпил. Замість того, аби чітко законодавчо прописати – хто є вигодонабувачем від підвозу робочої сили, хто бере з неї ПДФО, і хто за це має платити”, – обурюється він.

Також представник Громадського контролю УЗ висловив думку, що все це схоже на те, що “залізничники провокують спалах, аби потім не тратитись на перевезення й уникнути технічного дефолту”.

“Дожили”, – резюмував він.

Укрзалізниця потрапила в скандал через переповнені електрички: показові фото

Укрзалізниця потрапила в скандал через переповнені електрички: показові фото

Нагадаємо, карантин в Україні з 5 червня послаблять. Зміни в роботі торкнуться закладів громадського харчування, які почнуть працювати без обмежень,  відновлять внутрішнє авіасполучення, а з 15 червня – міжнародне.

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко вже попередив українців про те, що карантин в Україні можуть продовжити після 22 червня. Рішення, продовжити карантин чи ні, буде прийматися на основі динаміки захворюваності.

Джерело: Народна Правда