Александра Ткаченка призначили на посаду міністра культури України

Ткаченко до виборів у Раду займав посаду генерального директора групи телеканалів «1+1 Media»

Александра Ткаченка призначили на посаду міністра культури України
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Олександра Ткаченка, народного депутата від «Слуги народу», затвердили на посаді міністра культури і інформаційної політики. Таке рішення прийняла 4 червня Верховна Рада – «за» Ткаченка проголосували 263 народних депутата.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне рішення депутат прийняли під час засідання.

Цікаво, що питання призначення Олександра Ткаченка міністром розглядали за скороченою процедурою. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, представляючи його, заявив, що після кризи через COVID-19 на підтримку культури в Україні заплановано 1,5 мільярда гривень.

Loading...

“Культура – елемент, який цементує країну і суспільство. В Україні культура – це один мільйон чоловік, вони формують близько 4% ВПП. Але їх внесок набагато більший. Культурна сфера формує ДНК українців. Ми не повинні ділити українців на патріотів і зрадників. Ми повинні продовжити фінансування. Реальна цифра, яку потрібно спрямувати – 3-4 мільярди гривень”, – прокоментував Ткаченко.

Відзначимо, в ході засідання новому міністру одразу задали ряд питань, найбільш гучні: доля Одеської кіностудії (чи повернуть її державі), скандал навколо Олександра Ройтбурда (звільнений з посади директора Одеського художнього музею за рішенням суду).

Нагадаємо, на початку цього року слідчий відділ Подільського управління поліції Києва відкрив кримінальне провадження у відношенні продюсера серіалів і фільмів телеканалу «1 1» Олени Єремеєвої, яка заявила про складнощі з виробництвом фільмів українською мовою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...