Ілон Маск знову запустив ракету Falcon 9 у космос

Запуск Falcon 9 з супутниками Starlink пройшов зі стартового комплексу на мисі Канаверал

Ілон Маск знову запустив ракету Falcon 9 у космос
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини

SpaceX Ілона Маска здійснила черговий запуск ракети Falcon 9, яка запустила на орбіту Землі ще 60 інтернет-супутників системи Starlink.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє SpaceX в Twitter.

Всього станом на 4 червня, на орбіті Землі вже 480 супутників Starlink.

Запуск Falcon 9 з супутниками Starlink пройшов зі стартового комплексу на мисі Канаверал. Нова група Starlink буде виведена на еліптичну орбіту висотою від 212 до 386 км. Після перевірки інженерами SpaceX їх працездатності супутники з використанням власних іонних двигунів піднімуться на штатну орбіту – 550 км.

Зазначимо, після попереднього запуску, астрономи скаржилися на зайву яскравість супутників, які заважають спостереженнями – Starlink добре видно в нічному небі з-за рогу сонячних панелей, які відбивають світло. В цей раз SpaceX запустила перший супутник Starlink з козирком, який розгортається, щоб запобігти потраплянню сонячного світла на поверхні, що відбивають апарату.

Також повідомлялося про те, що американські астронавти Дуглас Херлі і Роберт Бенкен, які днями прибули на Міжнародну космічну станцію на кораблі Crew Dragon, повернуть на Землю унікальний прапор США.

Джерело: Народна Правда