Метро в Україні можуть знову закрити на карантин: названо причину

На цьому тижні спостерігається негативна динаміка щодо поширення COVID-19

Метро в Україні можуть знову закрити на карантин: названо причину
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Метро у Києві, Харкові та Дніпрі можуть знову закрити на карантин. Справа в тому, що в Україні зафіксували антирекорд за кількістю хворих на COVID-19 – 3 червня діагноз підтвердили у 588 випадках.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, одночасно з цим і одужала також рекордна кількість осіб – 602.

Loading...

Українські новини нагадують, що в постанові Кабінету міністрів №435 сказано, що регіони зобов’язані скасовувати пом’якшення карантину, якщо протягом трьох діб буде спостерігатися недотримання санітарно-епідеміологічних норм.

Якщо епідеміологічна ситуація в регіоні не буде відповідати критеріям для пом’якшення протиепідемічних заходів протягом 3 днів поспіль, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повинна зібратися на позачергове засідання і приймати рішення щодо скасування пом’якшення карантину.

На жаль, на цьому тижні спостерігається негативна динаміка щодо поширення COVID-19 – кількість інфікованих зростає з понеділка, а сьогодні, 4 червня, МОЗ повідомив про антирекорд. За добу захворіли 588 осіб.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вже пояснив, що зростання числа хворих пов’язане із пом’якшенням карантинних обмежень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...